Mūsų teikiamos paslaugos

Kad darbas vyktų kuo efektyviau ir įmonė nešvaistytų begalės laiko įdarbinimo procesui įvykdyti, mes tai galime padaryti už jus. Vytega suras ir pasamdys tinkamus darbuotojus, ir suburs profesionalią komandą atsižvelgiant į jūsų poreikius – greitai.

Privalumai:

  • Mes prisiimame atsakomybę už darbuotojus ir jų darbą;
  • Mes turime daug žmonių savo duomenų bazėje ir galime greitai surinkti reikiamą komandą;
  • Mes taupome jūsų laiką patys surasdami ir pasamdydami jums darbuotojus.

Darbo santykių administravimas (angl. Payroll) yra kasdienė užduotis kiekvienoje įmonėje; tai – darbuotojų įdarbinimas, atleidimas bei darbo užmokesčio apskaičiavimas, pervedimas ir ataskaitų ruošimas. Ji reikalauja daug laiko ir lėšų. Pigesnis ir greitesnis variantas yra pasamdyti įmonę, kurios profesionalai tuo pasirūpintų už Jus. 

Vytega išsirenka darbuotojus pagal šiuos kriterijus:

  • Jų kompetenciją ir patirtį reikiamoje srityje;
  • Jų motyvaciją dirbti, tobulėti ir lojalumą darbovietei;
  • Jų asmenines savybes ir pasiekimus.

Mes surandame darbuotojus, turinčius unikalių patirčių, savybių ir vertingų įgūdžių, įvertiname jų gyvenimo aprašymus, išsiaiškiname lūkesčius per darbo pokalbį ir pristatome tinkamiausius savo klientui.

Laikinasis įdarbinimas – tai tokia darbo forma, kuomet laikinojo įdarbininimo įmonė, sudariusi laikinojo darbo sutartį su laikinuoju darbuotoju, siunčia jį dirbti į kitą įmonę apibrėžtam laiko tarpui. Nors toks įdarbinimas yra laikinas, pats darbuotojo suradimo ir įdarbinimo procesas gali užtrukti, ypač, jei įmonei reikalingas ne vienas, o keli darbuotojai.

Vytega siūlo darbuotojų nuomą toms įmonėms, kurios vertina savo laiką. Savo duomenų bazėje mes turime platų darbuotojų pasirinkimą, kurie gali dirbti tiek prie trumpalaikių, tiek ilgalaikių projektų, o komandą jums surinksime greitai ir efektyviai.

Susisiekite su mumis

[caldera_form id=“CF594a69287a172″]